Kategorie

Informace a služby

Nejprodávanější produkty

Slevy

následujte nás facebook

SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ (pozáruční)

 

Máte problém se svým mobilem a nevíte jak jej vyřešit?

Jsme na trhu již 10 let. Od začátku se zabýváme servisem mobilních telefonů. Rádi Vám poradíme a zjistíme předběžnou cenu opravy případně opravíme Váš porouchaný přístroj.

technická podpora

Servis tabletů

Výměny dotykových skel, lcd, systémových konektorů, tlačítek a jiných komponentů

Provádíme veškerý pozáruční servis mobilních telefonů a tabletů :

Alcatel, Aligator, Apple iPhone, Blackberry, Bosh, HTC, LG, Lenovo, Motorola, Mivvy, Nokia, Panasonic, Philips, Samsung, Sony, Siemens, Sony Ericsson, Xiaomi, ZTE, Zopo, aj.

 

 


 

Servis Apple iPhone

Pozáruční opravy mobilů iPhone 2G, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4G, iPhone 5, iPhone 6, iPad. Měníme poškozené dotykové skla, lcd, konektory, zapínací tlačítka, sluchátka, zvonky případně jíné závady. Pro upřesnění ceny kontaktuje náš servis.

 

Servis pro firmy (firemní spolupráce)

Zabýváte se prodejem mobilních telefonů a chcete rozšířit portfólio služeb vaší firmy? Servis mobilních telefonů vám může zvýšit zisk např. v řádu několika tisíc korun měsíčně. Pro případnou spolupráci kontaktujte majitele (Zdeněk Brada) na mail : mobilservis@mobilopravna.cz nebo na telefon 777828360. Těšíme se na případnou spolupráci.

 

Jak poslat mobil na opravu?

Před tím než nám Váš vadný mobil/tablet pošlete, kontaktujte náš servis v našem dotazníku nebo na telefon 777828360. Pokud již znáte předběžnou cenu opravy, přístroj dobře zabalte a vložte do baličku. Přiložte prosím ještě Váš kontakt a popis problému s případnou předběžnou dohodnutou cenu. Odeslat můžete i s dodejkou pokud chcete mít jistotu že jsme Váš balíček v pořádku převzaly. Nezapomeňte případně balíček pojistit na odpovídající částku. 

 

Odblokování a nový software

Přivezli jste si telefon z dovolené nebo koupili u jiného mobilního operátora a nejde vám teď používat? V tom případě je mobil nutné odblokovat. Cena odblokování se pohybuje orientačně okolo 350,- za běžný odblok přístroje, ale může se lišit. Značky iPhone, Sony, Nokia(microsoft) aj. novější smartphony je nutné odblokovat přes net logy a cena za odblok se odvíjí podle toho na kterého operátora je telefon blokovaný. Proto vždy kontaktuje náš servis. Přehrátí software se pohybuje obvykle v cenové hranici 350-500,-(řeší seknutí telefonu, odblok bezpečnostího kódu nebo gesta a jiné problémy spojené se softwarem mobilu) 

Pro upřesnění opravy Vašeho mobilního telefonu nám napište

technická podpora